terasa aula a aula b aula c bp aula a tapiserie skola

1

 

 

NABÍDKA KURZŮ

 

Semestrální kurzy

 

Semestrální kurz italštiny se koná jednou týdně a obsahuje 17 devadesáti minutových lekcí. Zimní kurzy začínají první týden v říjnu a letní v půlce února.

Do kurzu se můžete zapsat i v průběhu výuky a uhradit zbývající počet lekcí. Pokud na hodinu nemůžete dorazit, můžete se na lekci připojit online nebo si lekci po domluvě nahradit na jiném kurzu podle vaší úrovně.

Hodiny pro začátečníky vedou čeští lektoři a lekce pro zkušenější studenty vedou Italové. Podle vaší úrovně si v rozvrhu můžete najít kurz, který vám vyhovuje.
V kurzu bývá cca 6 studentů, proto mají všichni studenti na hodině prostor na otázky a mohou mezi sebou snadno konverzovat tak, aby je lektor mohl vnímat a pokud je to nutné i opravovat. Studenti spolu často naváží kamarádský vztah a hodně se na hodinách pobaví.

Individuální kurzy

 

Termín individuálních kurzů si můžete vybrat sami, podle vašich potřeb. Tento typ kurzu může trvat od 45ti do 90ti minut a to jednou i víckrát týdně.

Idividuální kurzy jsou sice dražší, ale intenzivnější než skupinová výuka, proto jsou vhodné hlavně pro ty studenty, kteří chtějí, aby tempo a styl výuky byl přizpůsoben výhradně jejich  potřebám. Na těchto kurzech si italštinu mužete rychle osvojit!

Individualní kurzy probíhají ve škole.

Firemní kurzy

 

Na italštinu pro vaše zaměstnance u vás ve firmě lektor dojíždí a výuku přizpůsobí požadovanému oboru. Tohoto kurzu se může zůčastnit větší počet zaměstnanců. Maximální počet je však 5 studentů.

Čas výuky záleží na klientovy a lekce může trvat od 60ti do 90ti minut.

Italština pro děti

 

Kroužek italštiny je nejen pro děti z bilingvních rodin, ale snadno se mohou přidat i děti, se kterými rodiče rádi jezdí na slunný jih.
Lekce jsou přizpůsobené dětskému zábavnému světu. Dobré výsledky a nadšení přináší nekonvenční metoda školy hrou. Věnujeme se nejrůznějším tématikám jako je tělo, zvířata, jídlo, čísla atd. Při procvičování nových slov hrajeme pexeso, šibenici, kreslíme na tabuli, lepíme si obrázkové slovníky, popisujeme jeden druhého nebo posloucháme písničky plné příběhů. Hitem se stala píseň un elefante si dondolava :-).
Při hrách a poslechu, se snažíme, aby děti opakovaly slova a tvořily věty, snažíme se je přimět mluvit, aby se nebáli reagovat a rozvíjely svou slovní zásobu. Od začátku se učí jednoduché fráze typu: Odkud jsi? Jak se jmenuješ? Kolik je ti let?

Víkendový kurz

Termín víkendového kurzu bude vždy aktualizován v Akcích.
Kurz má celkem 10 šedesáti minutových vyučovacích hodin a je vhodný pro ty, kteří chtějí silný prvotní impuls k výuce. Pro ty, kteří si chtějí svou italštinu oprášit, ale i pro ty, kteří se chystají do Itálie a chtějí se alespoň trochu s Italy domluvit. Na některých místech se anglicky zkrátka nedomluvíte, a protože je italština jednoduchá, Italové komunikativní a přátelští, byla by škoda se o milé chvíle s nimi připravit. 🙂
Na kurzu budete hodně mluvit, čímž si jazyk velmi rychle zautomatizujete. Výuka je navíc zpestřena zajímavostmi o Italii. Můžete se u nás také inspirovat, jaká místa v létě navštívíte a na jaké kulturní i kulinářské zvláštnosti se můžete těšit 🙂
Materiál k výuce je v ceně.

Čas kurzu:
PÁ 17:20-19:20, SO+NE 10-12:00+13:00-15:00

Víkend s italštinou

Neseďte v učebnách nebo doma, raději pojeďte s naší italštinou na venkov za poznáním a do přírody!

O co se vlastně jedná?

Víkendový pobyt plný zábavy v přírodě.
Program je připraven pro skupiny pokročilých nebo začátečníků.

U začátečníků se sice dbá více na gramatiku, ale i konverzaci si parádně užijete! Pokročilé směřujeme k tomu, aby si „pokecali“ s rodilým mluvčím a upevnili a prohloubili slovní zásobu.

Přibližný Víkendový program je – poznávací, relaxační, vzdělávací!
Aktualní termín najdete v Akcích.

Online výuka

 

Pro online lekce používáme aplikaci Zoom. Materiály k výuce předem zašleme na mail, abyste na hodině byli připraveni.

Výuka přes Zoom je fajn. Je možné využít tabuli, koukat na videa, poslouchat písničky nebo pracovat ve dvojicích. Stačí se s námi domluvit na vhodném čase a můžete se do výuky pustit.

Corsi di ceco

 

KOLIK JAZYKŮ ZNÁŠ, TOLIKRÁT JSI ČLOVĚKEM
Lezioni di lingua ceca – anche via Zoom – per tutti quelli che hanno bisogno di parlare o scrivere in ceco.
Le lezioni verranno svolte in un modo molto vivace e divertente. Vogliamo che tu impari la lingua ceca velocemente grazie alle nostre conversazioni. Ti assicuro….la cosa più difficile di imparare a parlare é quella di fare il primo passo!
Durante le lezioni discuteremo diversi temi: quali sono i nostri hobby, che facciamo durante il tempo libero ect.. fino ai motivi più seri.
Creeremo un ambiente amichevole perchè vogliamo che lo studente si senta libero e abbia il coraggio di parlare senza paura.
Lentamente ti spigheremo la grammatica, comincerai a parlare in un modo chiaro e avrai una profonda conoscenza della lingua. Useremo molti strumenti per l´insegnamento – giochi, video, articoli divertenti. 

Non ti preoccupare le lezioni si adatteranno a te!
Allora amici non esitate più e cominciate subito a studiare con la nostra scuola Bel Paese! Basta trovare un piccolo spazio durante il vostro tempo libero:)

Maminky s dětmi

NOVINKA!
Už jste slyšeli o našich kurzech pro maminky s dětmi?😍 Zatímco se Vy budete věnovat kurzu v jedné aule, my se hned o stěnu vedle postaráme o děti! Máme houpačku, klouzačku, vláčky, míčky, no všechno, na co si vzpomenete. Neváhejte se přihlásit! Těšíme se na Vás i Vaše nejmenší🙂💕

Lekce trvají 60 minut.